O NÁS

PODSTRÁNKA INFO  >  O NÁS

MJER  (Mišo + Jana + Emma + Rebeka) Melichovci

Členovia jednej rodiny... "Fičíme" na pekných vecičkách, tvoríme, navzájom si radíme a inšpirujeme sa. Kreslíme, navrhujeme, šijeme. Výsledkom sú naše originálne výrobky, odevné a bytové doplnky, vlastné dizajnové potlače látok, plagáty a všeličo...

Všetky naše výrobky si navrhujeme a vyrábame my sami. Naozaj handmade, s láskou. Vymyslené, namaľované a ušité na Slovensku.

Svet má byť farebný a veselý. Také sú aj naše veci a vecičky. Chceme, aby prinášali radosť, aby boli originálne. Aby ste Vy, alebo Vaši blízki, ktorých obdarujete, mali pocit, že získavate niečo iné a výnimočné..

Náš celý príbeh - ako to celé vzniklo a prečo to tak vlastne je - si môžete prečítať aj na našom blogu tu.


Hodváb

Naše výrobky maľujeme ručne na 100% prírodný hodváb Habotai 8. Používame špeciálne farby na hodváb, do vlákien hodvábu sa fixujú parou. Naše hodvábne výrobky si preto môžete bez obáv preprať v rukách a z rubovej strany prežehliť.

Všetky naše ručne maľované hodvábne práce sú označené špeciálnou značkou "JM" (Jana Melichová).


Bavlna

Naše textilné výrobky sú jedinečné a originálne. Prečo? Všetky vzory a námety na látkach sú totiž naše vlastné a preto jedinečné! Látky s našimi vzormi sú tlačené len pre nás, naše látky neponúkame ďalej ako metráž, šijeme z nich len naše vlastné výrobky. Máte teda istotu, že žiadny iný výrobca nebude mať látky ako my - teda vlastne aj Vy. :) Výsledkom našej tvorby sú originálne dizajnové kabelky, tašky, nákrčníky, obliečky na vankúše, obrusy, prestierania...

Tlač sa realizuje výhradne na 100% prírodné materiály, ako sú bavlna, alebo bavlnený satén, používam tiež ľan. Výrobky určené deťom majú certifikát na tlač vhodnú pre deti do 3 rokov.

Všetky naše látky sa dajú prať na 60°C, s jemným žmýkaním (nízke otáčky)