O NÁS A NAŠICH MATERIÁLOCH


MJER
 (Mišo + Jana + Emma + Rebeka) Melichovci


Dôležité na úvod: naše výrobky maľujeme, navrhujeme a vyrábame my sami.
Všetko na tejto stránke sme naozaj vymysleli my, sú to naše návrhy a dizajn. Všetko je namaľované a ušité na Slovensku.

Sme členovia jednej rodiny...   "Fičíme" na pekných vecičkách, tvoríme, navzájom si radíme a inšpirujeme sa. Kreslíme, navrhujeme, šijeme. Výsledkom sú naše hodvábne a bavlnené originálne výrobky, odevné a bytové doplnky, vlastné dizajnové potlače látok a všeličo...

Svet má byť farebný a veselý. Také sú aj naše veci a vecičky. Chceme, aby prinášali radosť, aby boli originálne. Aby ste Vy, alebo Vaši blízki, ktorých obdarujete, mali pocit, že získavate niečo iné a výnimočné..

Náš celý príbeh - ako to celé vzniklo a prečo to tak vlastne je - si môžete prečítať aj na našom blogu tu.Ručne maľované hodvábne šatky, hodvábne šály :


Všetky hodvábne výrobky som ručne namaľovala ja sama a sú podpísané mojou značkou JM – Jana Melichová.

Hodvábne výrobky maľujem ručne na 100% prírodný hodváb Habotai 8. Používam špeciálne farby na hodváb, do vlákien hodvábu sa fixujú parou. Hodvábne výrobky si preto môžete bez obáv preprať v rukách a z rubovej strany prežehliť.

Výsledkom sú ručne maľované hodvábne šatky, hodvábne šály, obrazy, vankúše, lampy, hodiny.Bavlnené kabelky, nákrčníky, tašky, vaky :


Naše bavlnené výrobky sú jedinečné a originálne. Prečo? Všetky vzory a námety na látkach sú totiž naše vlastné a preto jedinečné! Látky s našimi vzormi sú tlačené len pre nás, naše látky neponúkame ďalej ako metráž, šijeme z nich len naše vlastné výrobky. Máte teda istotu, že žiadny iný výrobca nebude mať látky ako my - teda vlastne aj Vy. :) Výsledkom našej tvorby sú originálne dizajnové bavlnené kabelky, nákrčníky, tašky, vaky, obliečky na vankúše, obrusy, prestierania...

Tlač sa realizuje výhradne na 100% prírodné materiály, ako sú bavlna, alebo bavlnený satén, používam tiež ľan. Výrobky určené deťom majú certifikát na tlač vhodnú pre deti do 3 rokov.

Všetky naše látky sa dajú prať na 60°C, s jemným žmýkaním (nízke otáčky).


Hľadáte originálny darček? Tu je naša záruka:


Vyberte si z našich výrobkov: