OCHRANNÉ RÚŠKA


Aktualizácia 2.4., 7:00 - objednávky, ktoré urobíte teraz, môžeme posielať najskôr 8.4.
Aktualizácia 3.4., 11:00 - objednávky, ktoré urobíte teraz, môžeme posielať najskôr 9.4.
Aktualizácia 4.4., 12:00 - objednávky, ktoré urobíte teraz, môžeme posielať najskôr 14.4.

Dobrý deň, moji milí zákazníci,

vôbec som si nemyslela, že budem niekedy písať takýto text... Žiaľ situácia je taká, aká je. Je to nesmierne náročné pre nás všetkých, treba ale veriť a dúfať, že sa všetko čo najskôr vráti do normálnych koľají...

Viem, že je akútny nedostatok rúšok. Veľa z vás, mojich zákazníčok, ktoré nemajú žiadnu možnosť si rúška ušiť, sa ma pýta, či by som nezačala rúška šiť, že mám vlastné látky, ktoré sa dajú prať až na 60°C. Zvažovala som, či áno, alebo nie. Aby to proste nevyzeralo tak, že chcem nejako zneužiť túto ťažkú situáciu... Po veľa dotazoch a otázkach som sa nakoniec rozhodla, že to skúsim. Ak by mal teda niekto záujem, môže si na mojej stránke rúško objednať.

Povedala som si, že keď už, budem sa snažiť ušiť ich čo najkvalitnejšie – preto sú rúška 4-vrstvové: medzi dve vrstvy 100% bavlnených látok sú nažehlené dve vrstvy tenkého vlizelínu, rúško si upevňujete šnúrkou, to znamená, že si ho môžete okolo hlavy uviazať veľmi pevne. Šnúrka je vymeniteľná, materiál na šnúrku používam ten, ktorý je v tej chvíli na trhu dostupný, situácia v tomto ohľade sa mení zo dňa na deň... Rúško môžete prať až na 60°C a môžete ho bez problémov ožehliť.

Rúška šijem ja sama, uvidím, koľko ich kapacitne budem stíhať šiť.