NÁKUP V ATELIÉRI

 
 

Dostávame veľa otázok, či máme kamenný obchod a kde si môžete naše výrobky pozrieť a kúpiť. Klasickú obchodnú prevádzku nemáme z jednoduchého dôvodu - všetky naše výrobky si totiž môžete kúpiť priamo u nás v ateliéri! Prečítajte si, aké to má výhody, v závere si prosím nezabudnite prečítať dôležité praktické poznámky.

 

Sme maximálne flexibilní

Nemusíte sa tlačiť v nákupných centrách medzi ostatnými zákazníkmi. Vzhľadom na vaše pracovné a rodinné povinnosti k nám môžete prísť hocikedy, aj v podvečerných a večerných hodinách, dokonca po predchádzajúcom telefonickom dohovore, aj počas víkendu. Nemajte obavy, že prídete k nám skoro až do obývačky! Preto sme to tak vymysleli a zariadili, aby ste mali priestor na nákup, tešíme sa na vás!


Istota, že si niečo vyberiete

Ak potrebujete nejaký darček okamžite, naozaj z hodiny na hodinu (či to už je pracovný deň, víkend, alebo sviatok), máte istotu, že u nás vždy niečo nájdete. Vždy máme v ateliéri nejaké hotové hodvábne šatky, šály, alebo bavlnené doplnky, ktoré sme ešte nestihli odfotiť na stránku, ale sú SKLADOM a hneď si ich môžete zobrať.


Autom, alebo pešo?

Ideálne autom, bezproblémovo zaparkujete priamo pred našim domom. Pre vás, ktorí chcete prísť pešo - sme trochu ďalej od MHD, je to cca 20 minút pešo do kopca, ale v prípade pekného počasia to je pekná prechádzka v peknom prostredí.

 

Vidíte priamo miesto, kde naše výrobky vznikajú

Môžete vidieť rámy, na ktorých maľujeme hodvábne šatky a šály, môžete vidieť šijacie stroje a môžete vidieť kopy látok, nití a farieb... Môžete si chytiť a vyskúšať materiály, vidieť reálnu farebnosť, dohodnúť sa na detailoch. Presvedčíte sa, že to naozaj vyrábame my :) 

 
 

Dôležité praktické poznámky:

- adresa je: Na Grunte 14, Bratislava (je to smer Pekná cesta, Krasňany)

- môžete prísť kedykoľvek medzi 10:00 – 20:00 v ktorýkoľvek pracovný deň, alebo počas víkendu a sviatku. Dajte nám prosím VŽDY PRED vašim plánovaným príchodom aspoň cca 2 – 3 HODINY DOPREDU VEDIEŤ, že chcete prísť (telefonicky na číslo 0905 869 288), aby sme náhodou neodbehli na poštu, pre materiál, do obchodu a pod. :)

- priamo u nás sa dá platiť len v HOTOVOSTI

- v tomto predvianočnom období môže dostupnosť hotových výrobkov kolísať, niekedy sa počas dňa niečo vypredá, preto sa o dostupnosti konkrétneho výrobku radšej uistite pred príchodom k nám

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím KEDYKOĽVEK kontaktujte.  


Hľadáte originálny darček? Tu je naša záruka