NÁKUP V ATELIÉRI

 
 

Dostávame veľa otázok, či máme kamenný obchod a kde si môžete naše výrobky pozrieť a kúpiť. Klasickú obchodnú prevádzku nemáme z jednoduchého dôvodu - všetky naše výrobky si totiž môžete kúpiť priamo u nás v ateliéri!
Prečítajte si najskôr TIETO DÔLEŽITÉ PRAKTICKÉ POZNÁMKY:


  • Adresa je: Na Grunte 14, Bratislava (je to smer Pekná cesta, Krasňany).

  • Môžete prísť kedykoľvek medzi 10:00 – 20:00 v ktorýkoľvek pracovný deň, po dohode aj počas víkendu a sviatku. Dajte nám prosím VŽDY PRED vašim plánovaným príchodom aspoň cca 1 – 2 hodiny DOPREDU VEDIEŤ, že chcete prísť (telefonicky na číslo 0905 869 288), aby sme náhodou neodbehli na poštu, pre materiál, do obchodu a pod.

  • Priamo u nás sa dá zatiaľ platiť len v hotovosti.

  • Dostupnosť hotových výrobkov môže kolísať, niekedy sa počas dňa niečo vypredá, preto sa o dostupnosti konkrétneho výrobku radšej uistite pred príchodom k nám.

Sme maximálne flexibilní

Nemusíte sa tlačiť v nákupných centrách medzi ostatnými zákazníkmi. Vzhľadom na vaše pracovné a rodinné povinnosti k nám môžete prísť hocikedy, aj v podvečerných a večerných hodinách, dokonca po predchádzajúcom telefonickom dohovore, aj počas víkendu. Nemajte obavy, že prídete k nám skoro až do obývačky! Preto sme to tak vymysleli a zariadili, aby ste mali priestor na nákup, tešíme sa na vás!


Istota, že si niečo vyberiete

Ak potrebujete nejaký darček okamžite, naozaj z hodiny na hodinu (či to už je pracovný deň, víkend, alebo sviatok), máte istotu, že u nás vždy niečo nájdete. Vždy máme v ateliéri nejaké hotové hodvábne šatky, šály, alebo bavlnené doplnky, ktoré sme ešte nestihli odfotiť na stránku, ale sú SKLADOM a hneď si ich môžete zobrať.


Autom, alebo pešo?

Ideálne autom, bezproblémovo zaparkujete priamo pred našim domom. Pre vás, ktorí chcete prísť pešo - sme trochu ďalej od MHD, je to cca 20 minút pešo do kopca, ale v prípade pekného počasia to je pekná prechádzka v peknom prostredí.

 

Vidíte priamo miesto, kde naše výrobky vznikajú

Môžete vidieť rámy, na ktorých maľujeme hodvábne šatky a šály, môžete vidieť šijacie stroje a môžete vidieť kopy látok, nití a farieb... Môžete si chytiť a vyskúšať materiály, vidieť reálnu farebnosť, dohodnúť sa na detailoch. Presvedčíte sa, že to naozaj vyrábame my :) 

 
 

Hľadáte originálny darček? Tu je naša záruka


Vyberte si z našich výrobkov: